KODUMAINE MESI - ARMASTUS TERVISE JA LÄHEDASTE VASTU

 

Alanud ongi Jõulukuu. Sellega koos ka kõik-see-kiire-sagimine 🙂 Kui just otseselt ei osteta veel head ja paremat toidukraami, mida Jõululaupäeva õhtuks lauale panna, siis kingitusi on hakatud juba pisitasa kokku ostma. 

Eelmisel laupäeval oli Kuressaares esimene Jõuluturu päev. Üllatavalt rohkelt oli ka inimesi meie kaunis Ehtne turutelgis. Seda sigina ja saginat peegeldab ka meie pildigalerii

https://photos.app.goo.gl/WytgBowpiVpw6DyK7

Saaremoor tõstab esile pakkumisena ikka neid armsaid 130g mee- ja kärjekaanetisega purgikesi  

Eesti mesi
120-130g kärjekaanetisega purgikesed

 

ja kes soovib kobedamat meekogust, siis on endiselt 400g ja 1000g tünnikujulised purgid. 

1000 g tünnikujuline klaasist meepurk

Talve hooajal on pakkumisel ka küünlad. Nii mesilasvahaga kui ka mu loodusliku vahaga (soja-, rapsi-, palmivahaga) Mesilasvaha küünla puhul rõhutan, et see on ikka n.ö veidi eksklusiivsem toode. Kui mõeldes, kui palju mesilane (kui ka mesinik ) näeb vaeva, et see mesilasvaha kätte saada ja küünlaks vormida, siis lihtsalt leegi pärast põletamiseks oleks see nagu üleliiast (kui vajame lihtsalt küünlaleeki, sobivad seks puhuks muudest loodulikest vahades küünlad.

Kasutame mesilasvahast  küünlaid eesmärgikindlalt – soov rikastada meie ruumide õhku lisaks heale lõhnale ka negatiivsete ioonidega. Negatiivsed õhuioonid korjavad õhus lendlevat tolmu, mis vähendab oluliselt allergiaprobleeme. Väike osoonikogus hävitab õhus lendlevad bakterid ja pisikud. Negatiivsed õhuioonid aga mõjuvad inimorganismile kasulikult, vähendades stressi ning kergendades nii mõndagi terviseprobleemi – näiteks astmahaigete puhul.

Saaremoori mesilasvahast teeküünlad
Mesilasvahast teeküünlad taaskasutus/läbipaistvad teeküünla topsid

Teised kirjutised

Asjad sujuvad…

mai 14, 2022

mai 6, 2022

Jahe kevad

mai 6, 2022

Jahe kevad

mai 5, 2022

Jahe kevad

mai 5, 2022

Mesi …

aprill 28, 2022

Kärjekaanetis

november 7, 2021

Mesi kui elav produkt

oktoober 4, 2021

Meevesi

november 26, 2019